پاسخ به سوالات شما در خصوص تورها و هتل های مالزی، همین حالا با ما تماس بگیرید، آژانس مسافرتی سفری دیگر

هتل های مالزی

هتل های مالزی بخشی از جاذبه های گردشگری بیشمار این کشور به حساب می آیند. بطور قطع خریداران تور مالزی، پیش از سفر به مالزی تحقیقات لازم در مورد هتلی که قصد اقامت در آن را دارند را انجام می دهند. با این مطلب تعدادی از هتل های مالزی را بیشتر بشناسید.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

از آنجایی که مالزی کشوری بسیار توریست پذیر است، جای تعجب ندارد که بزرگان و نامداران صنعت هتل داری، نام هتل های زنجیره ای خود را به شهرهای مختلف کشور مالزی بکشانند. یقیناً نام هایی نظیر وستین، شانگری لا، هیلتون و … برای تان آشنا است. اگر به دنبال اقامتی دلچسب در طی تور مالزی خود هستید و در مورد هتل های مالزی اطلاعات بیشتری میخواهید، ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

شهرهای توریستی مالزی

مالزی کشوری گردشگر پذیر است. این کشور نه تنها بواسطه ی پایتخت مشهور و جاذبه های پر آوازه اش شناخته شده است، بلکه جزایر معروف آن، یعنی جزیره لنکاوی و پنانگ نیز از جمله عموال بسیار مهم در جذب گردشگر در این کشور به شمار می آیند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

جزیره ی زیبای لنکاوی بواسطه ی منطقه ی آزاد بودنش و همچنین غنی بودن از مناظر طبیعی چشم نواز، جزو برترین مقاصد توریستی سراسر دنیا است. سالانه میلیون ها نفر از این جزیره بازدید می کنند و در هتل های مختلف آن اقامت دارند. اغلب مسافران، هتل های ساحلی با درجه کیفیت بالا را برای اقامت در لنکاوی انتخاب می کنند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

چرا که در این نوع هتل ها علاوه بر امکانات معمول هتل های دیگر، انواع تفریحات آبی و ساحلی، جهت رفاه حال مسافران تدارک دیده شده اند. برای مثال برخی هتل های لنکاوی ورزش های آبی ای نظیر جت اسکی، قایق بنانا، زمین تنیس، مسیر دوچرخه سواری و … ارائه میدهند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

به همین ترتیب هتل های جزیره ی پنانگ نیز در خط ساحلی معروف این جزیره، به نام خط ساحلی باتو فرینگی متمرکز شده اند. البته در این جزیره هتل های معروف دیگری نیز در خیابان ساحلی گورنِی واقع شده اند. هتل های جزیره پنانگ نیز به مسافران خود خدمات متنوعی ارائه می دهند.

پکیج تورهای مالزی

همانطور که میدانید مالزی کشوری با میانگین بازدید چندین میلیون نفر در سال است. این مسافران می بایست از میان هتل های مالزی، هتل مد نظر خود را انتخاب کنند.  این حجم از بازدیدکنندگان تنها خود را محدود به پایتخت این کشور، شهر کوالالامپور، نمیکنند. در واقع قسمت اعظم توریست های مالزی، مربوط به پکیج های ترکیبی کوالالامپور و جزایر توریست پذیر لنکاوی و پنانگ می باشند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

پکیج تورهای ترکیبی مالزی شامل پکیج ترکیبی کوالالامپور و لنکاوی، و همچنین پکیج ترکیبی کوالالامپور و پنانگ می باشد. برای دریافت اطلاعات مربوط به این پکیج ها و هتل های مربوط به هر شهر با همکاران ما تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی مورد نیازتان را کسب کنید.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

همچنین اگر پکیج ترکیبی دیگری در نظر دارید و دوست دارید هتل های مربوط به هر شهر را خودتان انتخاب کنید، برای رزرو بلیط مالزی و هتل های مالزی، پس از گزینش هتل های مد نظر خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اقدامات لازم برای تور مالزی شما انجام شوند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

آب و هوای مالزی

آب و هوای مالزی بواسطه ی قرارگیری این کشور در نزدیکی خط استوا، تقریبا در تمامی طول سال یکسان است. تمام سال برای سفر به مالزی مطلوب است. دمای هوا در گرمترین روزهای سال به 32 درجه میرسد و در خنک ترین روز سال تا 23 درجه کاهش می یابد. میانگین بارش سالانه در این کشور تقریبا بالا است لیکن اکثرا بارش های شدید بعد از ظهرها اتفاق می افتند و بیشتر ا دو ساعت طول نمی کشند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

ورود به مالزی

برای وارد شدن به کشور مالزی، بهترین راه، راه هوایی و خطوط هواپیمایی است. از ایران دو شرکت هواپیمایی ماهان و ایرآسیا پروازهای مستقیم به مقصد کوالالامپور برگزار می کنند. برای خرید بلیط مالزی میتوانید با ما تماس بگیرید و با انتخاب تاریخ مناسب با برنامه ریزی خود، مبلغ بلیط مالزی خود را دریابید.

اگر کیفیت های پروازی متفاوتی را در نظر دارید و دوست داشته باشید پرواز با خطوط هوایی کشورهای دیگر را نیز تجربه کنید، برای خرید بلیط مالزی مربوطه با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا قیمت بلیط مالزی، خط هوایی مد نظر خود، کشور صادر کننده بلیط، زمان و محل تزانزیت و اطلاعات تکمیلی دیگر را کسب کنید.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

هتل های سه ستاره مالزی

طبیعی است که هتل های مالزی، مانند هر کشور توریست پذیر دیگری درجه های مختلفی از کیفیت دارند. اعم از هتل های سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره. اگر قصد ندارید زمان زیادی را در هتل محل اقامت خود بگذرانید و تصمیم دارید بیشتر به گشت و گذار در شهرهای مالزی بپردازید، این درجه ی کیفی از هتل ها، می توانند گزینه ی مناسبی جهت اقامت باشند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

ضمن اینکه با انتخاب اینگونه هتل ها، در هزینه های اقامتی خود صرفه جویی کرده و بیشتر مخارج تان صرف خرید و گشت های شهری در شهرهای مختلف مالزی می شود. در زیر به معرفی برخی از معروف ترین هتل های سه ستاره ی مالزی می پردازیم.

همانطور که می دانید سالیانه گردشگران بسیاری از کشور مالزی دیدن می کنند. این کشور نه تنها بواسطه ی پایتخت معروفش شناخته شده است، بلکه شهرهای توریستی لنکاوی و پنانگ نیز به یاری صنعت گردشگری مالزی آمده اند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

طبیعی است که نخستین پرسش ذهن مسافران تور مالزی این است که در کدام هتل اقامت داشته باشم. جواب این سوال ساده، گسترده و پیچیده است. هتل های بسیار با کیفیت های مختلف در کشور مالزی وجود دارند. شما می توانید با توجه به هزینه ای که برای محل اقامت خود در نظر گرفته اید هتل خود را انتخاب کنید.

پایین درجه کیفیت هتل ها مربوط به هتل های سه ستاره است. طبعاً هزینه ی بسیار کمتری را نیز برای این نوع هتل ها می بایست بپردازید. اما بدون توجه به درجه ی هتل، توصیه میشود در همه حال مدارک مهم خود نظیر پاسپورت و کارت های شناسایی و وجوه نقدی خود را در طول سفر نزد خود نگاه دارید.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

از جمله هتل های سه ستاره ای که جزو نام های آشنای تورهای مالزی هستند می توان به هتل های سه ستاره ی ویرا، سندپایپر، هتل سانی، هتل آنکازا، پسیفیک اکسپرس، مندرین کورت و … در شهر کوالالامپور؛ هتل های سه ستاره ی بلا ویستا، آسیانا و … در جزیره ی لنکاوی و هتل های سه ستاره ی سنترال، فلامینگو و … در جزیره ی پنانگ اشاره کرد. ناگفته نماند که هتل های سه ستاره نیز درجه بندی داشته و با توجه به سطح دسترسی شان به نقاط دیدنی شهر نرخ های متفاوتی ارائه میدهند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

هتل های چهار ستاره ی مالزی

از میان تمامی هتل ها، هتل های چهار ستاره در مالزی بیشترین میزان درخواست و جستجو را دارند. با توجه به درجه کیفی مطلوب و هزینه ی معقول مربوط به این درجه از هتل ها، اکثر خریداران تور مالزی به دنبال اقامت در این نوع هتل ها هستند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

تنوع و تعداد هتل های چهار ستاره در مالزی بسیار بالا است. میتوانید با هزینه ای مناسب یکی از این هتل های چهار ستاره را برای اقامت خود در مالزی رزرو کنید. جالب است بدانید اقامت در برخی هتل های چهار ستاره ی مالزی از اقامت در برخی هتل های پنج ستاره ی این کشور پر هزینه تر خواهد بود. این مسئله چندان جای تعجب ندارد، اگر محل قرار گیری و کیفیت بسیار بالای این هتل ها را نیز در نظر بگیریم.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

از جمله هتل های چهار ستاره در مالزی میتوان به هتل های گرند سیزن، هتل نووتل، هتل کورِس و کنکورد در کوالالامپور؛ هتل های سنچری بیچ، سنچری لانگاسوکا و … در جزیره ی لنکاوی و هتل های چهار ستاره ی کاپتورن ارکید، هالیدی این، اور گرین و … در جزیره ی پنانگ اشاره کرد.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

هتل های پنج ستاره ی مالزی

اما معروف ترین هتل های زنجیره ای و نام آشنا در کشور مالزی هتل های پنج ستاره و لوکس این کشور هستند. این واقعیت که هتل های پنج ستاره مالزی نیز دارای درجه های مختلفی از کیفیت با نرخ اقامت متفاوت هستند نیز برای هتل های پنج ستاره ی مالزی برقرار است.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

اگر قصد اقامتی لوکس در بهترین نقاط شهرهای مختلف مالزی را دارید، فهرست هتل های پنج ستارهی مالزی را از نظر بگذرانید و اگر به اطلاعات بیشتری در مورد این هتل ها نیاز دارید با ما تماس بگیرید. معمولاً هتل های پنج ستاره ی مالزی، شعبه ای از هتل های زنجیره ای معروف در سراسر دنیا هستند.

یقیناً نام هایی نظیر هیلتون، شانگری لا، هتل وستین و … آشنا بنظر میرسند. تمامی نام هایی که ذکر شد، دارای شعبه ای در شهرهای مختلف و پرگردشگر مالزی هستند. حال این هتل ها یا به همان نام ساخته شده اند و یا تحت عنوان نام این هتل های بزرگ ساخته شده اما به نام دیگری نامگذاری شده اند.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

از جمله هتل های پنج ستاره ی معروف در مالزی می توان به هتل هیلتون، جی دبلیو ماریوت، هتل رنسانس، هتل ریتز کارلتون و … در کوالالامپور؛ هتل های برجایا ریزورت، مریتوس پلانگی، تانجونگ رو و … در جزیره ی لنکاوی، و هتل های پنج ستاره ی گلدن سندز، پارک رویال، راسا سایانگ و … در جزیره ی پنانگ اشاره کرد.

هتل های مالزی

هتل های مالزی

هزینه ی اقامت در این هتل، بسته به مدت اقامت، محل قرارگیری هتل، فصل سفر به مالزی و … متغیر است. لیکن تصمیم نهایی با خود شماست. کارشناسان برای ارائه ی مشاوره در خصوص هتل های مالزی در خدمت شما هستند.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *