پاسخ به سوالات شما در خصوص تورها و هتل های مالزی، همین حالا با ما تماس بگیرید، آژانس مسافرتی سفری دیگر

بلیط مالزی

اگر قصد سفر به مالزی را دارید، بعد از گرفتن ویزا باید به دنبال بلیط مالزی باشید. اگر نکاتی را درباره گرفتن بلیط مالزی بدانید، قطعاً به شما کمک خواهد کرد که راحت‌تر و بهتر این کار را به سرانجام برسانید. در این مقاله نیز درباره این نکات صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بلیط مالزی

بلیط مالزی

توجه به زمان در تهیه بلیط مالزی

بحث زمان از این‌ جهت مهم است که شما در ابتدا بتوانید بلیط مالزی خودتان را به‌صورت رفت‌و‌برگشت تهیه نمایید. این کار باعث خواهد شد که با آرامش به سفر خودتان ادامه دهید و در یک برنامه زمانی مشخص نیز به سفر خود خاتمه دهید. پس اگر سفر شما کاری یا تفریحی کوتاه‌مدت است، از همان ابتدا بلیط مالزی را بصورت رفت‌وبرگشت تهیه نمایید تا با خیالی راحت از سفر خود لذت ببرید.

بلیط مالزی

بلیط مالزی را آنلاین دریافت نمایید

وجود اینترنت و سایت‌های مختلف که مربوط به تهیه بلیط و تورهای مختلف است، کار شما را بسیار آسان کرده است و شما خواهید توانست که خیلی راحت بلیط خودتان را سفارش و پس از پرداخت، بلیط خود را دریافت نمایید. معمولاً در این زمینه آژانس‌های هواپیمایی دارای اپلیکیشن یا سایت مشخص هستند که شما می‌توانید خیلی راحت در محیط کاری یا منزل خود اقدام به دریافت هر نوع بلیطی ازجمله بلیط مالزی نمایید در غیر این صورت و یا جهت خلاص شدن از مشکلات خرید اینترنتی میتوانید با آژانس سفری دیگر تماس بگیرید و بلیط خود را رزو نمایید.

بلیط مالزی

فیلترینگ در بلیط مالزی به‌صورت آنلاین

معمولاً اگر تجربه سفارش بلیط به‌صورت آنلاین را داشته باشید، با این موضوع سروکار داشته‌اید که در هنگام ثبت اطلاعات خود با یک سری فیلترها مواجه هستید. فیلترهایی همچون تاریخ رفت، تاریخ برگشت، نوع هواپیمایی، نحوه نمایش بلیط از ارزان به گران یا برعکس، سن کودک و …

لذا در هنگام خرید بلیط مالزی به این نکته توجه کافی داشته باشید که این فیلترها می‌تواند در قیمت تمام‌شده بلیط شما مهم باشد پس نسبت به آن‌ها توجه لازم را داشته باشید.

بلیط مالزی

بلیط مالزی و چند نشان دیگر

شما خواهید توانست با بلیط مالزی، خدمات دیگری را هم دریافت نمایید درواقع با یک تیر خواهید توانست چند نشان دیگر هم بزنید. البته این عامل در هنگام استفاده شما از تورهای مسافربری به مالزی هست که در اینجا هم باید به این نوع خدمات دقت کافی داشته باشید.

ازجمله این خدمات می‌توانیم به بیمه مسافرتی، ترانسفرهای بین‌شهری، تشریفات فرودگاهی و … اشاره کرد که تورهای مختلف، خدمات مختلفی هم دارند که در هنگام تهیه بلیط و شرکت در تور مالزی باید به این نکته دقت لازم را داشته باشید.

بلیط مالزی

گشت بین‌شهری با بلیط مالزی از نوع قطار

در هنگام اقامت خود در مالزی شاید نیاز داشته باشید که به شهرهای مختلف این کشور سفر داشته باشید. یکی از راه‌های حمل‌ونقلی که شما میتوانید از آن استفاده کنید، بلیط قطار در مالزی است. در هنگام استفاده از بلیط‌های قطار به این دقت داشته باشید که شما خواهید توانست به‌صورت آنلاین این نوع بلیط‌ها را تهیه نمایید اما اگر در کشور مالزی در ایستگاه‌های قطار بخواهید اقدام به گرفتن بلیط کنید، ممکن است بر اساس خدمات ایستگاه هم از شما مبالغی کسر شود که باید به آن توجه کافی را داشته باشید.

توجه به مدت‌زمان سفر در تهیه بلیط مالزی

یک نکته مهم در سفر، توجه به مدت‌زمانی است که شما قرار است در هواپیما سپری کنید. معمولاً فاصله زمانی سفرهای تهران به مالزی، حداقل 7 ساعت پیش‌بینی خواهد شد که باید به آن دقت لازم را داشته باشید. البته شرکت‌های مختلف هواپیمایی، ساعات مختلفی را برای پروازهای خود دارند که شما می‌توانید بهترین هواپیما را با کمترین ساعت در تردد را انتخاب نمایید.

بلیط مالزی

بلیط مالزی

توجه به توقف در بلیط مالزی

معمولاً در زمان تهیه بلیط مالزی باید به تعداد توقف هواپیما نیز توجه داشته باشید که سفر شما بیش‌ازحد طولانی و خسته‌کننده نشود. اتفاقی که معمولاً در سفرهای هوایی به مالزی رخ می‌دهد، این است که هواپیماها در فرودگاه‌های دبی امارات یا دوحه قطر یک توقف را دارند. یا اینکه ممکن است هواپیما مستقیماً به مالزی برود اما به‌جای اینکه شما را در فرودگاه مقصد پیاده نماید، ممکن است در یک فرودگاه دیگر در مالزی یک توقف را داشته باشد و سپس به مسیر خودش ادامه دهد.

نگران نباشید چراکه هواپیماهای بدون توقف نیز داریم که حدوداً همان زمان 7 ساعته را برای مسیر در نظر میگیرند که شما می‌توانید آن‌ها را انتخاب نمایید.

بلیط مالزی

بلیط مالزی

عوامل تعیین‌کننده در هزینه بلیط مالزی

هزینه بلیط مالزی یک معیار مهم در انتخاب شما خواهد بود که باید به بودجه خود و هزینه‌ها هم دقت کافی را داشته باشید. در تهیه بلیط مالزی، یک سری معیارها باعث تفاوت در قیمت بلیط مالزی خواهند شد که باید به آن دقت لازم را داشته باشید، این معیارها عبارتند از:

1) نوع هواپیما و خدمات ارائه‌شده توسط هواپیمایی
2) میزان توقف (اینکه شما درخواست هواپیمای بدون توقف یا گاهی با یک یا دو توقف کنید، می‌توانید روی هزینه تمام‌شده بلیط شما مؤثر باشد)
3) کودکی که ممکن است همراه خود داشته باشید و توجه به سن او

بلیط مالزی

بلیط مالزی

قوانین مربوط به تهیه بلیط مالزی

1) نکته اول اینکه سعی کنید در هنگام واردکردن اسامی مسافران، دقت لازم را داشته باشید که اشتباهی رخ ندهد چراکه معمولاً نام واردشده توسط شما غیرقابل تغییر خواهد بود و ممکن است مشکلاتی را برای شما پدید آورد.

2) همان‌طور که در قسمت قبل بیان کردیم، یکی از مواردی که روی هزینه بلیط مالزی شما مؤثر خواهد بود، سن کودک شما است. لذا حتماً در هنگام تهیه بلیط مالزی، به سن فرزند خود و درست واردکردن آن در سیستم تهیه بلیط دقت کافی را داشته باشید تا سفر خوشی را برای فرزندان خود نیز تدارک دیده باشید.

3) اگر بلیط مالزی شما مربوط به یک پرواز چارتر است و شما بنا بر هر دلیلی، بخواهید که آن بلیط را کنسل کنید ممکن است از طرف شخصی که بلیط چارتر را فراهم کرده است، شما جریمه شوید که باید به این قانون نیز احترام بگذارید و حتی‌المقدور به زمان سفر خود پایبند باشید.

4) در زمان تهیه بلیط مالزی دقت داشته باشید که حتماً دو ساعت قبل از اینکه سفر شما آغاز شود، در فرودگاه حاضر باشید تا مراحل اولیه سفر را طی نمایید.

بلیط مالزی

بلیط مالزی

بلیط مالزی از نوع رفت

یک نکته که در هنگام خرید بلیط مالزی باید به آن دقت داشته باشید این است که شما ممکن است بنا بر هر دلیلی قصد داشته باشید که از بلیط مالزی به‌صورت رفت استفاده نمایید و در این کشور بمانید. حال باید به دو نکته مهم که در هنگام گرفتن بلیط صرفاً رفت، دقت داشته باشید که در اینجا آن دو مورد را بیان خواهیم کرد:

1) ویزای شما باید بلند‌مدت باشد از این لحاظ که حداقل یک سال دیگر تا پایان زمان انقضای آن شما فرصت داشته باشید.
2) داشتن بلیط ادامه سفر
3) یک نکته مهم که باید رعایت کنید این است که تاریخ بلیط صادرشده شما باید با تاریخ ویزای شما انطباق داشته باشد. این مورد مهم بر عهده شما خواهد بود و شرکت‌های مسافربری نیز تعهدی در این زمینه نخواهند داشت.

بلیط مالزی

توجه به نوع فرودگاه در بلیط مالزی

ممکن است سفر شما به شهر مشهوری همچون کوالالامپور (پایتخت مالزی) باشد، اما شرکت‌های هواپیمایی ممکن است که در فرودگاه‌های دیگر مالزی نیز توقف داشته باشند.
لذا در هنگام تهیه بلیط مالزی توجه داشته باشید که مقصد نهایی هواپیما کدام فرودگاه است و بر اساس نیاز و هدفی که دارید، بلیط مالزی مناسب خودتان را خرید نمایید.

بلیط مالزی

هزینه بلیط مالزی

حداقل قیمتی که می‌توانیم برای بلیط مالزی به‌صورت رفت ارائه کنیم، مبلغ یک‌میلیون تومان است و برای بلیط‌های رفت‌وبرگشت هم تقریباً حداقل قیمت، یک‌میلیون و هشت‌صد هزار تومان خواهد بود. البته این موارد، حداقل قیمت هستند و قیمت‌های بالاتری هم وجود دارند که شما خواهید توانست با آن پروازها، سفر خود را به مالزی داشته باشید.

نکته مهمی که باید در اینجا به آن اشاره کنیم این است که شما در حالت کلی خواهید توانست با پرواز چارتر، قیمت ارزان‌تری را نیز پرداخت نمایید.

بلیط مالزی

بلیط مالزی و پرواز از شهرهای دیگر ایران

امروزه در شهرهای دیگر ایران نیز شما قادر خواهید بود که به مالزی سفر داشته باشید لذا حتماً نیاز نیست که در تهران اقدام به سفر کنید. در موارد زیر ازجمله شهرهای ایران را بیان خواهیم کرد که شما اگر در این شهرها اسکان دارید، خواهید توانست با تهیه بلیط مالزی، از همین شهرها اقدام به سفر نمایید:

1) بلیط مالزی از شیراز که از طریق دو شرکت هواپیمایی ترکیش و قطر انجام خواهد پذیرفت.
2) بلیط مالزی از مشهد از طریق چهار شرکت هواپیمایی شامل ترکیش، اماراتی، قطری و فلای دبی
3) بلیط مالزی از تبریز از طریق شرکت هواپیمایی ترکیش
4) بلیط مالزی از اصفهان از طریق دو شرکت هواپیمایی ترکیش و فلای دبی
5) بلیط مالزی از کرمانشاه از طریق شرکت هواپیمایی مالزی

بلیط مالزی

توجه به کلاس هواپیمایی در هنگام تهیه بلیط مالزی

معمولاً در هنگام تهیه بلیط مالزی با سه کلاس مختلف پروازی برخورد میکنید که این عامل در هنگام تهیه بلیط‌ مالزی نیز به چشم خواهد خورد. لذا در موارد زیر سعی در تعریف مختصری از این کلاس‌ها خواهیم داشت تا در هنگام تهیه بلیط مالزی بتوانید بهترین نوع کلاس پروازی مطابق با شرایط خود را انتخاب نمایید:

1) کلاس اکونومی: این نوع کلاس‌ها بر اساس توان اقتصادی مسافر ساخته‌وپرداخته شده‌اند و مسافران خواهند توانست با حداقل قیمتی که پرداخت می‌کنند از حداقل استانداردها و خدمات نیز بهره ببرند.
ازنظر جایگاه نیز این نوع کلاس‌ها، در آخرین قسمت هواپیما و بعد از کلاس‌های درجه‌یک و بیزینسی قرار خواهند گرفت.

2) کلاس بیزینس: این حالت درواقع حالتی بین کلاس‌های اکونومی و درجه‌یک پروازی هستند. جایگاه این نوع کلاس‌ها در هواپیما معمولاً در قسمت وسط هواپیما خواهد بود یعنی دقیقاً بعد از قسمت درجه‌یک.
درواقع اگر این نوع کلاس را برای خودتان انتخاب نمایید، از نوع صندلی و غذای و در کل خدمات بهتری استفاده خواهید برد.

3) درنهایت اگر کیفیت صندلی‌ها، غذای تدارک دیده‌شده برای شما و … برایتان مهم است، توصیه ما این است که از کلاس درجه‌یک استفاده نمایید که جایگاهی دقیقاً در پشت کابین خلبان خواهد داشت.
به این نوع کلاس‌ها، کلاس ممتاز نیز گفته می‌شود که معمولاً در این قسمت‌ها به شما گران‌ترین و البته بهترین‌ها پیشنهاد خواهد شد.

بلیط مالزی

تهیه بلیط مالزی به‌صورت چارتر یا سیستمی؟

دقت داشته باشید که در هنگام خرید بلیط مالزی می‌توانید دو نوع بلیط مالزی را با توجه به ویژگی‌هایی که هرکدام دارند، انتخاب نمایید که در مورد این دو حالت انتخاب بلیط مالزی در موارد زیر نکاتی را بیان خواهیم کرد:

1) بلیط سیستمی: این نوع بلیط‌ها را از هرجایی که بخواهید تهیه کنید، مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد چراکه قیمت آن‌ها یکسان خواهد بود.
دو مزیت بسیار مهمی که درباره این نوع بلیط‌ها باید بدانید این است که:

الف) اگر شما بنا بر هر دلیلی قصد لغو کردن سفر خود را داشتید، این نوع بلیط‌ها قابل‌استرداد خواهند بود و از شما مبلغی به‌عنوان جریمه کسر خواهد شد و درنهایت بلیط از شما پس گرفته خواهد شد.
ب) نکته درباره تفاوت قیمت‌ها بر اساس سن افراد است لذا مثلاً فردی که همراه با فرزند کوچکش به سفر می‌روند، قیمت این نوع بلیط برای فرزند و خود شخص متفاوت خواهد بود لذا توصیه ما این است که اگر قصد دارید خانوادگی به سفر بروید، از نوع سیستمی بلیط خود را تهیه نمایید.

اگر قصد انتخاب بلیط از نوع سیستمی را گرفته‌اید، لطفاً به این نکته توجه داشته باشید که چون این بلیط‌ها ممکن است به خاطر مزیت‌هایی که دارند، مشتری بیشتری داشته باشند لذا ممکن است زودتر صندلی‌های آن پر شوند. لذا برای سفر خود حتماً یک تاریخ مشخص انتخاب کرده و هر چه سریع‌تر سعی کنید که بلیط‌های سیستمی را برای خود یا خانواده عزیزتان تهیه نمایید.

2) چارتر: در این حالت همان‌طور که اطلاع دارید، آژانس‌های هواپیمایی بخشی یا کل صندلی‌‎های یک هواپیما را پیش‌خرید می‌کنند و این باعث می‌شود که سیستم قیمتی دست خودشان باشد. لذا برخلاف مورد قبل، این نوع بلیط‌ها دارای قیمت‌های کاملاً متغیر هستند. دقیقاً برخلاف نوع سیستمی، این نوع بلیط‌ها چه برای فرد خردسال باشد چه بزرگ‌سال، دارای قیمت یکسانی هستند.

اگر می‌خواهید از بلیط‌های چارتری استفاده کنید سعی کنید در فصول کم گردشگر، سفر خودتان را انتخاب نمایید چراکه در این مواقع بلیط شما ارزان‌تر خواهد شد.

برخلاف نوع سیستمی، نوع چارتر معمولاً دیگر خیلی سریع صندلی‌هایش به فروش نمی‌رسد لذا شما خواهید توانست چند روز مانده به سفرتان هم اقدام به خرید این نوع بلیط داشته باشید.

نتیجه‌گیری

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام سفرهای خارجی و داخلی، آن را چک کنید، بلیط خواهد بود. در این مقاله درباره بلیط مالزی و سفر به آن نکاتی را ارائه نمودیم. اگر سعی داشته باشید که به نکات بالا دقت داشته و مطابقت با آن، بلیط مالزی خودتان را تهیه نمایید، قطعاً خواهید توانست با کمترین دغدغه، سفر خوشی را برای خودتان رقم بزنید.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *